Cenny Punkt

Cenny Punkt

W sobotę 21 kwietnia, drużyna Zatorzanki wybrała się na wyjazd do Nowej Wsi aby podjąć walkę z lokalną drużyną Niwa Nowa Wieś.

Od samego początku spotkania to drużyna Gospodarzy prowadziła grę, lecz nie mogli stworzyć dogodnej okazji do strzelenia bramki. To Zatorzanie po rzucie wolnym zdobyli bramkę po dośrodkowaniu P. Stefaniaka Bramkarz minął się z piłką, która trafiła do bramki. To pobudziło jeszcze bardziej drużynę Gospodarzy i do przerwy stworzyli kilka dogodnych sytuacji, lecz to było za mało aby, pokonać bardzo dobrze prezentującego się w tym spotkaniu bramkarza Gości. Druga połowa wyglądała podobnie, nadal Gospodarze prowadzili grę. W 60 minucie po ręce zawodnika Zatorzanki, sędzia tego spotkania pokazał na wapno, które wykorzystał zawodnik Niwy i wynik zmienił się na 1:1. Rezultat tego spotkania się już nie zmienił, a obie drużyny podzieliły się punktami.

LKS Zatorzanka Zator: K. Flejtuch - S. Stybak (D. Ćwiertnia), K. Skrobacz, P. Pindel, A. Stanek - K. Wolanin, J. Mika, D. Woźniak, A. Celej, P. Stefaniak - K. Michałek (K. Piela)

Niwa Nowa Wieś - LKS Zatorzanka Zator 1:1 (0:1)