Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej
W dniu 10 grudnia 2017 r Zarząd LKS „Zatorzanka” Zator zorganizował turniej piłkarski na hali sportowej w Szkole w Zatorze dla Skrzatów o Puchar Prezes Banku Spółdzielczego w Zatorze oraz drugi turniej Żaków i Orlików pod patronatem Burmistrza Zatora.
Trybuny zatorskiej hali sportowej od samego rana zostały zapełnione do ostatniego miejsca. Dzieci były dopingowane przez rodziców, dziadków, rodzeństwo i sympatyków klubu. W trzech kategoriach wiekowych udział wzięło 150 zawodników .
Na początek dnia rywalizacje rozpoczęły najmłodsi adepci sztuki piłkarskiej ,a więc Skrzaty /rocznik 2011 i młodsi/. Dla wielu młodych zawodników były to pierwsze oficjalne zawody sportowe co bardzo ich motywowało. Piłkarze dopingowani przez pełną widownię rozgrywali swoje mecze wkładając w każde kopniecie piłki i każde starcie z przeciwnikiem całe swoje serce.