Zagórzanka Zagórze Gospodarze

Administrator Admin

Utworzono:

17.09.2017

Zatorzanka Zator przegrała na wyjeździe z Zagórzanką Zagórze 0:1.
Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył Lickiewicz. W dotychczasowych siedmiu kolejkach Zatorzanka zdobyła jeden punkt.

– W tym meczu mieliśmy sześć tzw. „setek”. Żadnej nie wykorzystaliśmy. Co z tego, że częściej zagrażamy bramce rywala, niż on on nam, skoro trzy punkty zostały w Zagórzu – powiedział Marcin Folga, trener Zatorzanki Zator.

– Mamy młody skład. Niestety brak doświadczenia jest widoczny. W każdym spotkaniu w tym sezonie przegrywamy walkę w środku pola. W sytuacjach bramkowych młodzi piłkarze są zbyt nerwowo i nie potrafią być cierpliwi – podsumował Folga.

– Mam do dyspozycji zaledwie 15 piłkarzy. Trzech z nich wróciło do gry w piłkę nożną bo długiej przerwie. To wszystko ogranicza nam pole manewru – dodał trener klubu z Zatora.

Sobota 16 września Zagórzanka Zagórze – Zatorzanka Zator 1:0 (0:0)
Bramka:1:0 Lickiewicz (60.)

Składy:
Zagórzanka Zagórze:Kominiak, Biesek, Hodur, Krawczyk, Kołodziej (65. Motyczko), Lickiewicz, Milewski, Prażmowski, Radosz, Rogowski (83. Bęben), Woźniak.

Zatorzanka Zator:Flejtuch, Mika, Skrobacz, Kukiełka, Rybarczyk, Leszczyński, K. Wolanin (68. Stybak), Kwiatkowski (65. Celej), Stanek, Stefaniak, Żak (65. Żak). Trener: Marcin Folga.