Zagórzanka Zagórze Gospodarze

Administrator Admin

Utworzono:

06.11.2017

Jawiszowice, lider chrzanowskiej okręgówki, urządził sobie strzelecki trening na boisku oustidera.

Worek z bramkami szybko został rozwiązany. Z rzutu wolnego w samo „okienko” przymierzył Arkadiusz Bartula. W ekipie lidera zaczął się wyścig po strzelecki łup. Liczyła się nie tylko ilość, ale też i jakość. Z pewnością okrasa meczu był pierwszy gol Adriana Korczyka, zdobyty przewrotką. Jeszcze przed przerwą, po rzucie rożnym wykonanym przez Bartulę, formalności dopełnił Hankus. Przy kolejnym podaniu Bartuli głową trafił Tworek. Lider także się mylił, bo w 44 min, po zagraniu Korczyka i strzale Pyrlika piłka odbiła się od słupka. Po zmianie stron dwa gola wypracował Jakub Wykręt. Po jego ostrych dośrodkowaniach Kaniaburka wybijał piłkę przed siebie, więc do siatki trafili kolejno Kuźnik i Pyrlik. Potem kibice byli świadkami uderzeń głową Korczyka i Kuźnika.

Zagórzanka – Jawiszowice 0:8 (0:4)

Bramki: 0:1 Bartula 12, 0:2 Korczyk 30, 0:3 Hankus 32, 0:4 Tworek 39, 0:5 Kuźnik 48, 0:6 Pyrlik 58, 0:7 Korczyk 65, 0:8 Kuźnik 67.

Zagórzanka: Kaniaburka – Hodur, Rogowiec, Krawczyk, Bębenek – Kowalczyk, Lickiewicz, Woźniak, Motyczko – Bogacz, Kołodziej.

Jawiszowice: Niesyto – Bednarczyk (46 Kocoń), Grabczyński (83 Rusek), Nalepa, Bartula – Tworek, Herman, Hankus (46 Kuźnik), Szymonik (46 Wykręt) – Korczyk, Pyrlik (85 Rychlewicz).

Inne mecze:

Victoria Jaworzno – Dąb Paszkówka 5:0, Nadwiślanin Gromiec – Tempo Białka 4:1, Żarki – Brzezina Osiek 1:1, Zatorzanka – Garbarz Zembrzyce 2:5, Niwa Nowa Wieś – Kalwarianka 0:2, Chełmek – Halniak Maków Podhalański 4:1. Pauza: Naroże Juszczyn.

Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/sport/a/5-liga-wdziek-styl-czar-szyk-tym-jawiszowice-zdobyly-zagorzanke-w-mig-zdjecia,12645642/

zdjęcia :