3 punkty więcej do utrzymania

W sobotę 5 maja o godz. 17:00, drużyna Zatorzanki podejmowała na własnym boisku ekipę z Białki, która w edycji wiosennej spisuje się znakomicie.

Mecz od początku zapowiadał się ciekawie. Z jednej strony jak i z drugiej było wiele sytuacji do strzelenia bramki, lecz żadna drużyna nie zdołała strzelić gola w pierwszej połowie. Druga połowa to już głównie ataki Gospodarzy, którzy starali się zdominować całość boiska co udawało im się z niezłym skutkiem. W konsekwencji zdobyli bramkę dającą prowadzenie. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska P. Stefaniak mocnym uderzeniem pokonał bramkarza gości. Gospodarze dalej dyktowali warunki i znów po akcji z prawej strony po błędzie obrońcy na listę strzelców zapisał się tym razem K. Wolanin. Ekipa z Białki poczuła, że nie ma nic do stracenia i zaatakowali wyżej. Po rzucie z autu i pomyłce naszego obrońcy udało im się strzelić bramkę na 2:1 co spowodowało, że do końca meczu mieliśmy wiele emocji. Wynik meczu jednak się nie zmienił i zakończył się 2:1 co daje naszej drużynie kolejne 3 pkt, które zbliżają nas do utrzymania co w pierwszym sezonie w lidze okręgowej jest dobrym wynikiem.

LKS Zatorzanka Zator: K. Flejtuch - J. Mika, K. Skrobacz, P. Pindel, S. Stybak - K. Wolanin (K. Piela),R. Makuch, W. Kwiatkowski (P. Leszczyński), A. Stanek (K. Kukiełka), A. Celej (K. Michałek) - P. Stefaniak

LKS Zatorzanka Zator - Tempo Białka 2:1 (0:0)