Bez punktów

Bez punktów

W sobotę 14 kwietnia o godz 16:00 Zatorzanka podejmowała na własnym obiekcie drużynę z Chełmka.

Gospodarze od samego początku spotkania postanowili grać mocno defensywnie i rzadko uczęszczali pod bramką przeciwnika. Odpłacali się drużynie z Chełmka groźnymi kontrami, lecz to Goście cały czas prowadzili grę i stwarzali sobie wiele sytuacji do zdobycia bramki. Po rzucie wolnym zawodnik drużyny przyjezdnych zdobył pierwsza bramkę w tym spotkaniu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1. Druga połowa była dużo bardziej wyrównana, a gospodarze już chętniej i częściej dochodzili do sytuacji bramkowych. Niestety zamiast strzelić wyrównującego gola to Goście zdobyli bramkę na 2:0, która ustaliła wynik tego spotkania.

Zatorzanka Zator: F. Lichański - J. Mika, P. Pindel, K. Skrobacz, S. Stybak - K. Wolanin, W. Kwiatkowski, A. Celej (D.Woźniak) , P. Stefaniak - K.Ottawa (K. Kukiełka), K. Michałek

LKS Zatorzanka Zator - KS Chełmek 0:2 (0:1)