Kolejne 3 punkty,Hattrick Stefaniaka

Zatorzanka początek spotkania rozpoczęła dosyć ospale przez co przez pierwsze 30 minut spotkanie nie stworzyli sobie dogodnej sytuacji i walka toczyła się głównie w środku pola.Dopiero w 37 minucie spotkania po strzale z prawej strony Stefaniaka drużyna z Zatora objęła prowadzenia i się nie co przebudziła czego skutkiem była okazja Michałka pod koniec pierwszej połowy jednak bramkarz w tej sytuacji był górą.Do szatni Zatorzanka schodziła z jednobramkowym prowadzeniem jednak zespół z Witkowic postawił trudne warunki i nie odpuszczał gospodarzą którzy myśleli że będzie to łatwe spotkanie patrząc na ostatnie wyniki zespołu z Witkowic.Druga połowa już wyglądała znacznie lepiej zawodnicy Zatorzanki zaczęli grać piłka i stwarzać spore zagrożenie pod bramką Orła.W 61 minucie spotkania wszyscy już myśleli że jest 2:0 gdy po strzale Michałka piłka kierowała się do bramki ale radość kibiców w ostatniej sekundzie wyjaśnił obrońca który skutecznie interweniował na linii bramkowej.Zatorzanka atakowała coraz częściej gdyż zespół gości lekko opadł z sił w 75 minucie spotkania Zator przeprowadził składną akcje najpierw piłkę odebrał Zieliński i posłał ją na lewe skrzydło do Stanka który wygrał pojedynek 1 na 1 i wyłożył piłkę na 16 metr do Stefaniaka a ten mierzonym strzałem w długi róg wykończył akcje gospodarzy.W 86 minucie spotkania było już 3:0 a akcje wykończył ponownie Stefaniak który skompletował hat-tricka i zapewnił kolejne 3 punkty ekipie Zatorzanki Zator.Trzeci mecz i kolejne 3 punkty Zatorzanka dopisuje do ligowej tabeli i obecnie jest samodzielnym liderem na początku rozgrywek oświęcimskiej klasy A.To dopiero początek ligowych zmagań ale na pewno cieszy postawa obrony i skuteczność zespołu.W następnej kolejce Zatorzanie podejmą na własnym obiekcie zespół Zaborzanki.

Skład:Flejtuch,Stanek,Baluś,Skrobacz,Wolanin,Żak(70.Czapiewski),Makuch,Leszczyński,Stefaniak,Ottawa(82.Kukiełka),Michałek(75.Zieliński)

Zatorzanka Zator-Orzeł Witkowice 3-0(1-0)