Lider utrzymany Zatorzanka Gorzów 5:0!!!

Drużyna prowadzona przez trenera Marcina Folgę w ostatniej kolejce rundy jesiennej udała się na wyjazd do Gorzowa każdy kto przed tym spotkaniem spojrzał na tabelę ligową nie miał najmniejszych problemów ze wskazaniem faworyta.Już w 5 minucie meczu w pole karne do Makucha chciał zagrać Stanek jednak środkowy pomocnik gości był zdaniem arbitra nieprzepisowo zatrzymany.Karnego po dobitce na bramkę zamienił Baluś.Zator dominował w tym meczu i stwarzał sobie groźne sytuacje po kwadransie regulaminowego czasu gry Mika prostopadłym podaniem uruchomił Żaka a ten minął bramkarza i skierował futbolówkę do pustej bramki Gorzowa.Chwilę później mogło już być 3:0 z rzutu rożnego dośrodkowywał Stefaniak w polu karnym najlepiej miejsce znalazł Skrobacz który uderzył i przelobował bramkarza jednak piłkę z linii bramkowej wybili obrońcy gospodarzy.W 35 minucie to miejscowi zaatakowali środkiem pola jednak ze strzałem w środek bramki najmniejszych kłopotów nie miał Flejtuch.Groźny strzał w 40 minucie meczu oddał Ottawa jednak uderzeniem było niecelne.Na 2 minuty przed końcem podwyższyła Zatorzanka dobrze w środku pola z pierwszej piłki zagrali Makuch-Żak ten drugi lewą nogą przerzucił piłkę do Stefaniaka który nie miał problemów z wykończeniem akcji sam na sam.Pierwsza połowa spotkania zakończyła się wynikiem 3:0.W drugiej odsłonie zatorzanie trochę przygaśli i nie było już w nich takiego zaangażowania.Utrzymywali się dłużej przy piłce ale nic z tego nie wynikało.Słabszy okres gry próbowali wykorzystać gospodarze jednak nie udało im się przebić przez obronę lidera A klasy.W 51 minucie spotkania padła bramka na 4:0 przy tym golu bardzo duży udział miał Michałek który wymanewrował 3 obrońców Gorzowa a następnie zagrał wzdłuż bramki gdzie nogę dostawił Żak.Swoje sytuacje mieli także Stanek oraz Makuch jednak tego dnia strzały z 20 metra nie były mocną stroną drużyny z Doliny Karpia.Wynik meczu na 5:0 ustawił Michałek który mierzonym strzałem nie dał szans bramkarzowi rywali.Zatorzanka Zator wygrywa 5:0 na zakończenie rundy jesiennej i pozostaje liderem A klasy.