Passa Trwa

Passa Trwa

W środę 15 sierpnia o godzinie 11:00, Zatorzanie wybrali się na wyjazd do Osieka by podjąć lokalna drużynę LKS Brzezina Osiek.

To spotkania nie mogło się chyba lepiej ułożyć dla drużyny z Zatora, gdyż już w 3 minucie meczu po rzucie karnym objęli prowadzenie, które dał im S. Baluś. Zatorzanie nie zwalniali tempa i atakowali cały czas. Drużyna z Osieka miała wiele strat po, których Goście stwarzali sobie dogodne sytuacje do podwyższenia wyniku. Pod koniec pierwszej połowy Po podaniu P. Formasa wynik podwyższył D. Kuliga.

W drugiej połowie zawodnikom gości zaczęło brakować sił i kontrataki, które wyprowadzali często kończyły się na stracie albo nie dokładnym wykończeniu. Pod koniec meczu to Gospodarze napierali i widać było, że chcieli wywalczyć chociaż remis. Wynik nie uległ już zmianie i zakończył się wynikiem 2:0.

LKS Zatorzanka Zator: F. Lichański - J. Mika, K. Skrobacz, S. Baluś, M. Żmuda - P. Leszczyński, R. Makuch, D. Kuliga (M.Kołodziej), P. Stefaniak, K. Wolanin (A.Celej.) - P. Formas (K.Michałek)

LKS Brzezina Osiek - LKS Zatorzanka Zator 0:2 (0:2)