Pewne zwycięstwo z Bachowicami

Zatorzanka dzisiejszy mecz rozegrała z drużyną Borowika Bachowice na co dzień reprezentującego B klasę wadowicką.Mecz ten był z gatunku sprawdzenia juniorów którzy już za rok będę regularnie występować w seniorach,dlatego w kadrze znalazło się ich tak wielu a trener dokooptował do tego kilku seniorów.Mecz zakończył się wynikiem 5:0 dla Zatora cieszy fakt iż był to pierwszy mecz kontrolny w tym sezonie przygotowawczym rozegrany na ''0 z tyłu''.Bramki dla naszego zespołu zdobyli: 2xAdrian Celej,Kamil Michałek,Wojciech Zieliński,Zawodnik Testowany.