Pierwszy Punkt

W Niedzielę 10 września Zatorzanka Zator podejmowała na własnym obiekcie drużynę z Nowej Wsi.

Początek meczu był spokojny, lecz przewagę miała drużyna Gości, która nie wykorzystała kilku stu procentowych sytuacji. W 28 minucie Niwa objęła prowadzenie a kilka minut później strzeliła bramkę na 0:2. Pierwsza połowa zakończyła się takim wynikiem. Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy Goście podnieśli wynik i przy stanie 0:3 już wszyscy myśleli, że wynik jest już przesądzony. Nic bardziej mylnego bo Zatorzanie, którzy wiedzieli, że nie mają już nic do stracenia, ruszyli chętniej do przodu. Po dośrodkowaniu K. Wolanina obrońca niefortunnie wpakował piłkę do własnej bramki. Drugą bramkę dla Gospodarzy strzelił A. Stanek po tym jak dostał piłkę w polu karnym, uderzył nie do obrony dla bramkarza. Drużyna Zatorzanki poczuła, że w tym meczu może zdobyć chociaż punkt i do końca starali się umieścić piłkę w siatce Gości. 83 minucie do wolnego podszedł M. Rybarczyk i uderzył na bramkę a piłka po rykoszecie wpadła tuż pod poprzeczką. Wynik do końca nie uległ zmianie, a mecz zakończył się wynikiem 3:3. Ten punkt naprawdę może cieszyć gdyż jest to pierwszy punkt naszej Drużyny w tym sezonie.

Zatorzanka: Flejtuch– Mika , Skrobacz, Czapiewski (Stybak), K. Kukiełka– K. Wolanin, Leszczyński, Kwiatkowski ( Rybarczyk) – Stefaniak, A. Celej (A. Żak ) - A. Stanek

Zatorzanka Zator - Niwa Nowa Wieś 3:3 ( 0:2 )