Pogrom w Zatorze

W sobotę 28 kwietnia, Zatorzanka Zator podejmowała na własnym stadionie drużynę LKS Zagórzanka Zagórze.

Mecz zaczął się spokojnie, a z upływem czasu Zatorzanie stwarzali coraz więcej sytuacji bramkowych. Przez słabą skuteczność Gospodarzy, kibice na trybunach dopiero pod koniec pierwszej połowy mogli cieszyć się z bramki, którą zdobył P. Stefaniak po podaniu K. Michałka. Chwilę później po identycznej sytuacji, Zatorzanie podwyższyli wynik na 2:0, a zdobywcą bramki tym razem był K. Michałek, asystował mu P. Stefaniak. W drugiej połowie Gospodarze dalej atakowali co dało bramkę na 3:0, a drugim trafieniem popisał się P. Stefaniak. Mecz zakończył się wynikiem 6:0, a bramki kolejno strzelali: K. Michałek, P. Pindel i A. Celej.

Zatorzanka Zator: K. Flejtuch - J. Mika, K. Skrobacz, P. Pindel, K. Kukiełka - K. Wolanin ( R. Makuch), P. Leszczyński, W. Kwiatkowski, A. Stanek (D. Woźniak), P. Stefaniak (A. Celej), K. Michałek

LKS Zatorzanka Zator - LKS Zagórzanka Zagórze 6:0 (2:0)