Wielki Sukces Trampkarzy

Podczas wakacyjnej przerwy Trampkarze z Zatorzanki wystąpili w ogólnopolskim finale ,,Piłkarska Kadra Czeka" w Zamościu. Jak dobrze pamiętamy przeprawa nie była prosta, bo aby wystąpić w tym turnieju trampkarze z Zatora musieli wygrać etap: Powiatowy, Rejonowy oraz Wojewódzki. Na pewno warto było walczyć, gdyż udział w tak renomowanych zawodach to satysfakcja dla każdego Zawodnika

Zatorzanie bardzo dobrze sprawowali się podczas tego turnieju i w pierwszym meczu rozgromili drużynę z województwa podlaskiego wygrywając 3:0. W kolejnym meczu z drużyna z Lubelskiego zadecydowały karne w, których lepsi byli zawodnicy z Zatora. W ćwierćfinale Zatorzanie znów nie dali szans drużynie z Kujawsko-Pomorskiego i pewnie wygrali 3:0. Niestety w półfinale tracąc dopiero pierwszą bramkę w tym turnieju przegrali 0:1 z drużyną szkółki piłkarskiej z Szamotuł. W meczu o 3 miejsce musieli uznać wyższość piłkarzy z Starogardu Gdańsk, gdyż mecz zakończył się wynikiem 1:2.

Zajęcie 4 miejsca w tak renomowanym ogólnopolskim turnieju i tak jest wielkim osiągnięciem dla naszego klubu i pomimo, że czwarte to tuż za podium to dla naszym zawodników to na pewno jest wielkie przeżycie.