Wygrana z Sołą Oświęcim II

W trzecim już sparingu przedsezonowym do Zatora przyjechała Soła Oświęcim II na co dzień występująca w ''okręgówce''.Trener Marcin Folga w tym meczu skorzystał z pomocy dużej ilości juniorów z powodu braków kadrowych i w drugiej połowie spotkania na boisku było ich aż 6 a bramki bronił bramkarz z rocznika 99.Zatorzanka do tego meczu podeszła z dużym zaangażowaniem i wygrała ten mecz 4:3.Niepokojące jest to że 3 bramki jakie wpadły dla Solarzy to czyste ''prezenty''.Wynik na pewno cieszy  i pokazuje siłę drużyny przed zbliżającym się sezonem 2016/2017.

Bramki:Jarosław Mika,Artur Żak,Zawodnik Testowany,Kamil Ottawa

Skład:Krzysztof Flejtuch,Kamil Guzdek,Jarosław Mika,Krzysztof Kukiełka,Paweł Wolanin,Zawodnik testowany 2,Piotr Leszczyński,Artur Żak,Grzegorz Kobylański,Patryk Stefaniak,Kamil Ottawa oraz Krzysztof Wolanin,Adrian Celej,Marcin Matusyk,Jan Momot,Zawodnik Testowany,Wojciech Zieliński,