Zwycięstwo w 1 kolejce

W 1 kolejce sezonu 2016/2017 Zatorzanie gościli u siebie zawodników z Łęk.Mecz zaczął się dosyć ospale z lekką przewagą naszych zawodników.W 17 minucie spotkania doszło do zamieszania w polu karnym z którego skorzystał Żak strzałem z 16 metra pokonał bramkarza Soły dając prowadzenie zespołowi gospodarzy.Kolejne minuty to walka w środku pola obu drużyn i próby wyprowadzania akcji oskrzydlających.Groźny strzał w około 30 minucie meczu oddał Leszczyński ale zabrakło trochę szczęścia i precyzji.Pod koniec pierwszej połowy swojej szansy nie wykorzystał Stanek po indywidualnej akcji po której zabrakło dobrego wykończenia.Obie drużyna do szatni schodziły przy wyniku 1:0 dla Zatora.W drugiej połowie spotkania oba zespoły ruszyły do ataku wymieniając się kontratakami.W 58 minucie spotkania swoją okazje miał Ottawa ale jego strzał zatrzymało spojenie.Minutę później ten sam zawodnik doskonale podał do Michałka który wykorzystał swoją okazje i podwyższył wynik spotkania na 2:0.Od tej pory drużyna Zatorzanki poczuła się pewnie i coraz częściej atakowała.64 minucie kapitan naszej drużyny R.Makuch dobrym podaniem obsłużył Michałka który głową zaskoczył bramkarza z Łęk i podwyższył wynik na 3:0 zdobywając w tym meczu swoją 2 bramkę.W 66 minucie po błędzie obrony dogodną sytuacje miała drużyna z Łęk ale strzał ich zawodnika był minimalnie niecelny.W końcówce spotkania Zatorzanie stwarzali sobie kolejne sytuacje ale których na bramki niestety nie zamienili Stefaniak i D.Makuch który miał swoją okazję z rzutu wolnego po faulu na Zielińskim.Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla LKS Zatorzanki Zator która dobrze zainaugurowała sezon.

Skład:Flejtuch,Mika,Baluś,Skrobacz,P.Wolanin(54.Guzdek),Stanek(78.D.Makuch),Stefaniak,Leszczyński,R.Makuch,Żak(42.Ottawa),Michałek(67.Zieliński) oraz K.Wolanin,Kobylański,J.Momot,

Zatorzanka Zator-Soła Łęki 3-0