Cieżki wyjazd

W niedzielę 8 kwietnia zatorzanka wybrała się w daleki wyjazd do Juszczyna by podjąć lokalna drużynę LKS Naroże Juszczyn. Dzień zapowiadał się bardzo dobrze było to piękne słoneczne popołudnie.

Zatorzanie zaczęli perfekcyjnie pierwszą połowę i Drużyna z Juszczyna miała ogromne problemy z powstrzymaniem ataków drużyny Gości. Niestety po jednym z kontrataków to Gospodarze triumfowali zdobywając bramkę otwierającą to spotkanie.

Drugą połowę prowadzili Zatorzanie, lecz nie mogli przełamać bariery ochronnej, która chroniła bramkę Gospodarzy. Nawet rzut karny nie pomógł naszym piłkarzom w zdobyciu bramki, gdyż Adrian Stanek pudłował w tak dogodnej sytuacji. Na szczęście w zamieszaniu pod bramkowym najtrzeźwiej zachował się nasz kapitan Rafał Makuch i zdobył on bramkę, która ustanowiła wynik meczu na 1:1.

Zatorzanka Zator: F. Lichański - A. Stanek, P. Pindel, K. Skrobacz, S. Stybak -P. Leszczyński (D. Woźniak), R. Makuch ,W. Kwiatkowski, A. Celej (K.Wolanin), P. Stefaniak- K.Ottawa (K. Michałek)

LKS Naroże Juszczyn - LKS Zatorzanka Zator 1:1 (1:0)