Pierwszy mecz na plus

W sobotę 24 marca o godzinie 15:00 odbył się mecz rozpoczynający piłkarskie zmagania Zatorzan w rundzie wiosennej. W pierwszym meczu podjęli na własnym boisku drużynę Victorii 1918 Jaworzno z którą w rundzie jesiennej przegrali z kretesem 1:6.

Mecz od początku wskazywał na zaciętą rywalizacje. Piłkarze gospodarzy nie odpuszczali żadnej piłki i od początku spotkania widać było, że zależy im aby odbić sobie mecz z Jaworzna. Mimo wielu dogodnych sytuacji z obu stron, żadna drużyna nie zdołała zdobyć bramki. W drugiej połowie po rzucie rożnym to goście cieszyli się z bramki, która dała im prowadzenie w tym meczu. Gospodarze jednak nie spuścili głów w dół i po kilku minutach za sprawą P. Stefaniaka wyrównali. Mecz do końca był pełen emocji, gdyż było wiele sytuacji z obu stron jednak już piłka nie znalazła drogi do bramki i mecz zakończył się remisem 1:1. Gospodarze na pewno przed meczem brali by ten punkt w ciemno, lecz po meczu był lekki niedosyt.

Zatorzanka Zator: F. Lichański - J. Mika, P. Pindel, K. Skrobacz, S. Stybak - K. Wolanin, R. Makuch (K. Kukiełka)              ,W. Kwiatkowski (P. Wróbel), A. Celej (A. Stanek), P. Stefaniak- K. Michałek (K. Ottawa)

Zatorzanka Zator - Victoria 1918 Jaworzno 1:1 (0:0)