3 punkty w Kętach !!!

W 2 kolejce oświęcimskiej klasy A drużyna z Zatora udała się na pierwszy w tym sezonie wyjazd do Kęt.LKS Zatorzankę Zator jadąc do Kęt interesowało tylko i wyłącznie zdobycie kompletu punktów jednak byli oni świadomi o sile gospodarzy którzy aspirują do awansu.Początek spotkania to tak zwane badanie się obu zespołów i próba wyprowadzenia kontr.Zatorzanka miała dwie świetne okazje do objęcia prowadzenia jednak zabrakło wykończenia przy akcjach Stefaniaka i Ottawy który trafił w słupek.W 30 minucie spotkania to jednak zawodnicy Hejnału cieszyli się z objęcia prowadzenia i to oni do szatni schodzili z jednobramkowym prowadzeniem.Po rozpoczęciu drugiej połowy coraz częściej do głosu dochodzili zawodnicy gości i tak o to w 60 minucie spotkania po błędzie bramkarza który wyszedł za wysoko został przelobowany przez naszego bocznego pomocnika Patryka Stefaniaka.Zatorzanie po strzelaniu wyrównującej bramki złapali tak zwany wiatr w żagle i ruszyli z dobrze przygotowanymi atakami.W 73 minucie tego pojedynku kapitalnym dośrodkowaniem popisał się Stybak a akcje zamknął Ottawa.Zator po strzeleniu bramki na 2:1 nie spoczął na laurach i chciał strzelać kolejne bramki.78 minuta spotkania Stefaniak dorzuca piłkę z rzutu rożnego a całą akcje zamyka kapitan Rafał Makuch który był w bardzo dobrej dyspozycji tego dnia.Po stracie bramki na 3:1 zawodnicy z Kęt nieco odpuścili a wszystko to wykorzystał Rafał Makuch który wpadł w pole karne założył pospolitą ''siatkę'' zawodnikowi Hejnału a ten faulował go w polu karnym sędzia bez zastanowienia wskazał na wapno a pewnym egzekutorem ''11'' był nasz stoper Sebastian Baluś.Zatorzanka Zator po nie łatwej wyprawie wywozi z Kęt bardzo cenne 3 punkty z czego się ogromnie cieszymy.Następnym naszym ligowym przeciwnikiem będzie Orzeł Witkowice który uległ aż 7:0 Polance Wielkiej.Spotkania z Witkowicami zostanie rozegrane przy parkowej 4 chociaż do meczu pozostał aż tydzień to już zapraszamy wszystkich sympatyków z Zatora i okolic do wspierania zawodników w walce o kolejne 3 punkty !

Hejnał Kęty-Zatorzanka Zator 1:4(1:0)

30'Zawodnik Nieznany