Halowe Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej

Dominacja Zatorzanki

w Halowych Turniejach Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Zatora

W dniach 1 , 3 i 5 lutego Gminne Zrzeszenie LZS zorganizowało turnieje halowe w piłce nożnej dla drużyn młodzieżowych z terenu naszej Gminy. Trzy pierwsze drużyny w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali pamiątkowe puchary ,a najmłodsi czyli orliki i żaki zostali wszyscy nagrodzeni medalami.

Pierwsi do rywalizacji 1 lutego przystąpili Juniorzy starsi/rocznik 1998 i mł/ oraz trampkarze/rocznik 2002 i młodsi/W starszej kategorii wystąpiły cztery zespoły, a wyniki i tabele pokazują stopień wyszkolenia w poszczególnych klubach . Wyniki juniorów starszych:

Zatorzanka I-Zatorzanka II 5-1

Palczowice-Podolsze 6-2

Zatorzanka I –Palczowice 6-1

Zatorzanka II –Podolsze 10-1

Zatorzanka I-Podolsze 12-0

Zatorzanka II-Palczowice 7-2

23-2

18-8

LKS Palczowice

9-15

3-28

Kolejny turniej trampkarzy również przyniósł sporo bramek i radości gry w piłkę nożna. Startowały niestety tylko trzy zespoły w tym dwie Zatorzanki. Wyniki trampkarzy:

Zatorzanka I- Zatorzanka II 7-0

Grodzisko –Zatorzanka I 1-6

Zatorzanka II – Grodzisko 3-3

13-1

LKS Gród Grodzisko

4-9

3-10

W kolejnym dniu ferii zimowych tj. 3 lutego na hali sportowej spotkali się juniorzy młodsi /rocznik 2000 i mł/oraz młodziki/rocznik 2004 i mł/. W kategorii wiekowej juniorów młodszych wystąpiły trzy drużyny z naszej Gminy .Wyniki:

Zatorzanka- Palczowice 5-0

Palczowice- Podolsze 6-1

Zatorzanka- Podolsze 14-2

LKS Zatorzanka

19-2

LKS Palczowice

6-6

3-20

W grupie młodzików do turnieju przystąpiły cztery zespoły w tym dwie Zatorzanki. Wyniki:

Zatorzanka I-Zatorzanka II 8-2

Podolsze – Grodzisko 1-5

Zatorzanka I- Podolsze 15-0

Zatorzanka II- Grodzisko 1-1

Zatorzanka I- Grodzisko 5-1

Zatorzanka II- Podolsze 6-0

28-3

9-9

LKS GRÓD Grodzisko

7-7

1-26

W niedziele 5 lutego na hali sportowej było najgłośniej bo do rywalizacji przystąpili Orliki /rocznik 2006 i mł/oraz Żaki/rocznik 2008 i mł/ dopingowani przez swoich rodziców. Prezesi klubów, którzy byli organizatorami zawodów zdecydowali ,że w najmłodszych kategoriach wyniki z poszczególnych spotkań nie będą zliczane. Wszyscy wiec w tym dniu byli wygranymi ,jednak podczas spotkań na boisku i widowni trwała zacięta walka i wspaniały doping oraz oklaski dla strzelających kolejne gole.

Wyniki Orlików:

Zatorzanka – Gród Grodzisko 3-0

Zatorzanka – Skawa Podolsze 7-0

Skawa Podolsze –Gród Grodzisko 1-3

Wyniki Żaków:

Zatorzanka I- Palczowice 3-0

Zatorzanka I- Grodzisko 0-0

Palczowice II –Grodzisko 0-2

Zatorzanka II- Palczowice I 1-4

Zatorzanka II- Podolsze 0-1

Palczowice I- Podolsze 5-1

Zatorzanka II-Palczowice Ii 2-0

Grodzisko – Podolsze 2-0

Zatorzanka I –Palczowice I 2-0

We wszystkich grupach wiekowych w Turniejach Halowych o Puchar Burmistrza Zatora najlepsza była „Zatorzanka” , gdzie zwyciężała zdecydowanie we wszystkich kategoriach, ponadto w większości turniejów brały udział dwie drużyny Klubu z Zatora.

Turniej seniorów odbędzie się na orliku w Palczowicach 12 marca o godz. 14.30

Teraz pora zacząć przygotowania do rundy wiosennej na boiskach trawiastych. Wszystkim zawodnikom życzymy zdrowia i samych wygranych meczy.