Zwycięstwo Zatorzanki

Zatorzanka Halowym Mistrzem Powiatu !

W dniu 22.01.2017r odbył się finał Halowych Mistrzostw Powiatu Oświęcimskiego piłki nożnej kategorii wiekowej junior młodszy w Chełmku. W finałowych rozgrywkach wystartowało 6 zespołów ,które wywalczyły awans w eliminacjach: Zatorzanka Zator, Unia Oświęcim, Soła Oświęcim i KS Górnik Brzeszcze, UKS Chełmek i Brzezina Osiek.

Podopieczni trenera Marcina Folgi rozpoczęli zawody od przegranego meczu z Unią Oświęcim (0-1) i jak się okazało jedynego przegranego bo później zawodnicy Zatorzanki byli bardzo skuteczni i pokonali kolejno Sołę Oświęcim (2-1) Brzezinę Osiek (1-0),UKS Chełmek (4-0) i w ostatnim spotkaniu, które z niecierpliwością oczekiwali przeciwnicy z Oświęcimia KS Brzeszcze(1-0). W turnieju finałowym, mecze były bardzo emocjonujące i pełne dramaturgii, a juniorzy młodsi Zatorzanki zachowali zimną krew i wygrali najważniejsze spotkania i zostali mistrzami powiatu.

2-10

Juniorzy Młodsi „Zatorzanki” spisali się świetnie w całym turnieju i będą reprezentować powiat oświęcimski w Turnieju Okręgowym Małopolski Zachodniej w Chrzanowie 12 lutego , gdzie wystąpią mistrzowie powiatu chrzanowskiego, wadowickiego i suskiego oraz oświęcimskiego.

Skład „Zatorzanki” : Sebastian Jargus, Dawid Ćwiertnia, Dawid Woźniak, Maciej Miętka, Kacper Celej, Krzysztof Toporek, Norbert Latuszek, Adrian Kozak.