Komplet punktów w meczu na szczycie!

W 39 minucie spotkaniu po faulu na Ottawie z 20 metra w samo okienko uderzył Kwiatkowski było to pierwsze trafienie Wojtka po powrotnym transferze do Zatorzanki.Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 1:0 dla gospodarzy.Od 60 minuty spotkania dosyć mocno do przodu ruszyli zawodnicy z Kęt bramka wisiała w powietrzu.W 72 minucie po dosyć chaotycznym wybiciu goście ponownie dośrodkowali i zdobyli wyrównujące trafienie.Po wznowieniu gry od środka Zatorzanka ruszyła do ataku w 75 minucie spotkania Stefaniak znalazł się w sytuacji sam na sam z Radwanem jednak nasz boczny skrzydłowy przegrał to starcie futbolówka spadła pod nogi Makucha który został faulowany przez wyżej wymienionego bramkarza.Z wapna skutecznie uderzył Baluś.5 minut później w dobrej sytuacji znalazł się Kozieł jednak strzał zatrzymał słupek.Gdy już wszyscy myśleli że mecz zakończy się wynikiem 2:1 Michałek podał prostopadle do Stefaniaka a ten podwyższył wynik spotkania.Wygrana Zatorzanki Zator 3:1 z mocnym zespołem Kęt bardzo cieszy.Już za tydzień zawodnicy wybiorą się do Witkowic na spotkanie z miejscowym Orłem w pierwszym meczu przy ulicy parkowej padł wynik 3:0 dla Zatorzan.