Słaby początek Zatorzan

13 sierpnia o godz 16:30 Zatorzanka Zator zmierzyła się na własnym boisku z drużyną Brzeziny Osiek w pierwszej kolejce V ligi Chrzanowskiej. Zatorzance, beniaminkowi chrzanowskiej okręgówki, w premierze jesieni przyszło się zmierzyć w derbach ziemi oświęcimskiej z jednym z kandydatów do mistrzostwa, czyli Brzeziną Osiek. Goście zepsuli święto zatorzanom, którzy przed meczem otrzymali pamiątkowy puchar z okazji historycznego awansu na szczebel międzypowiatowy. Wręczył go Tadeusz Szczerbowski, szef oświęcimskiego podokręgu.

Zatorzanka Zator – Brzezina Osiek 0:3 (0:2) Bramki: 0:1 Dubiel 17, 0:2 Czerny 32, 0:3 Dubiel 90+2.

Zatorzanka: Lichański (46 Flejtuch) – Skrobacz, Kukiełka, Rybarczyk, Stanek – Pindel (46 Mika), K. Wolanin, Leszczyński, Wróbel (73 Woźniak) – Kozieł (46 P. Wolanin), Kwiatkowski.

Brzezina: Kulczyk – Bernaś, Majcherek, Balonek, Buczek – Czerny (60 Kułas), Wójcik, Swarzyński (87 Zygmunt), Babiuch (72 Antecki), Frej (80 Borowczyk) – Dubiel.

Sędziował: Michał Kudela (Wadowice). Żółta kartka: Bernaś. Widzów: 250.

Źródło: http://www.gazetakrakowska.pl/sport/a/5-liga-brzezina-osiek-zepsula-swieto-zatorzance-zdjecia,12361772/