Mecz Walki

W sobotę 19 maja o godzinie 17:00, Zatorzanie podejmowali na własnym obiekcie drużynę MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska.

Początek spotkania zapowiadał, że będzie to mecz walki i wielu okazji strzeleckich, których nie brakowało. Niestety zawodnicy obu drużyn nie popisywali się skutecznością, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0. W drugiej odsłonie walka odbywała się głównie w środku pola, co powodowało wiele kontrowersyjnych sytuacji oraz rzutów wolnych. Mimo iż obie drużyny stworzyły sobie dogodne sytuację to kibice, którzy przyszli na ten mecz musieli obejść się smakiem i tego dnia nie zobaczyli żadnej bramki. Obie drużyny podzielili się punktami, a mecz zakończył się bez bramkowym remisem 0:0.

LKS Zatorzanka Zator : F. Lichański - S. Stybak, K. Skrobacz, P. Pindel, J. Mika - K. Wolanin, R. Makuch, W. Kwiatkowski (K. Kukiełka), A. Celej, P. Stefaniak - K. Michałek

LKS Zatorzanka Zator - MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0:0 (0:0)