Mecz Wielu Sytuacji

W sobotę 4 listopada o godz. 14:00 Zatorzanie podejmowali drużynę Garbacza Zembrzyce na własnym obiekcie.

Mecz zaczął się od wielu akcji z obu stron, lecz żadna drużyna nie potrafiła zdobyć bramki. Można było zauważyć słabą skuteczność gdyż akcji tzw. stu procentowych było naprawdę mnóstwo. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0. Na trybunach można było zauważyć duże rozczarowanie z powodu braku bramek, lecz jak się później okazało, druga połowa to z pewnością zrekompensowała. Goście po wielu dogodnych sytuacjach w końcu się przełamali i strzelili bramkę na 1:0, a chwilę później na 2:0. Zatorzanie zdekoncentrowani dali sobie strzelić w krótkim odstępie czasu jeszcze jedną bramkę. Pierwszą bramkę dla Gospodarzy na 3:1 zdobył P. Stefaniak po akcji sam na sam z bramkarzem. Goście mimo tego nie stracili koncentracji i zdobyli bramkę na 4:1. Pod koniec meczu padła bramka na 4:2 z rzutu karnego, którego wykorzystał  A. Stanek oraz gol ustalający wynik spotkania dla Gości. Mecz zakończył się wynikiem 5:2

Zatorzanka Zator: K. Flejtuch - S. Stybak (K. Kozieł), K. Kukiełka, K. Skrobacz, A. Stanek - W. Kwiatkowski, P. Wróbel      (M. Rybarczyk ), J. Mika, A. Żak (A. Celej), P. Stefaniak (P. Wolanin) - K. Ottawa (K. Michałek).

Zatorzanka Zator - Garbacz Zembrzyce 2:5 (0:0)