Zatorzanie Łapią Formę

W sobotę 21 października Zatorzanka Zator podejmowała na własnym obiekcie drużynę Halniak Maków Podhalański.

Zatorzanie zaczęli bardzo obiecująco co skutkowało licznymi sytuacjami pod bramką Halniaka. Po jednej z nich na listę strzelców wpisał się P. Stefaniak, niedługo trzeba było czekać na kolejną bramkę, tym razem mocnym strzałem z głowy popisał się K. Ottawa i podniósł wynik meczu na 2:0. Zatorzanie schodzili do szatni w dobrych humorach, gdyż przeważali, ale pod koniec połowy to Halniak miał kilka sytuacji na strzelenie kontaktowej bramki. Po wyjściu na drugą połowę skoncentrowani zawodnicy Zatorzanki już w 46 minucie podwyższyli wynik na 3:0, strzelcem bramki był 19-letni wychowanek Zatorzanki A. Celej. Po jednym z kontr ataków napastnik Halniaka został w polu karnym jeden na jednego i wywalczył rzut karny dla swojej drużyny, którego goście zmienili na bramkę jak się później okazało był to gol honorowy. W Końcówce meczu rezerwowy A. Żak ustalił wynik spotkania na 4:1.

Zatorzanka Zator: K. Flejtuch - S. Stybak, K. Kukiełka, K. Skrobacz, J. Mika - K. Wolanin, P. Wróbel (K. Czapiewski), W. Kwiatkowski (A. Żak), A. Celej (A. Stanek), P. Stefaniak (K. Kozieł) - K. Ottawa (K. Michałek)

Zatorzanka Zator - Halniak Maków Podhalański  4:1 (2:0)