Cenny punkt z Kalwarii

W sobotę 14 października o godz. 15:00 odbył się mecz pomiędzy Kalwarianką Kalwarią Zebrzydowską a Zatorzanką Zator.

Pierwsza połowa przespana przez Naszych zawodników co poskutkowało tym, że Zatorzanie schodzili po pierwszej połowie ze stratą jednej bramki. Druga połowa zdecydowanie lepsza wykonaniu naszej drużyny i po jednej z dogodnych sytuacji, którą wykorzystał P. Stefaniak mieliśmy 1:1. Nasza drużyna miała jeszcze kilka dogodnych sytuacji, lecz wynik już się nie zmienił.

Zatorzanka Zator: K. Flejtuch - K. Czapiewski (K. Kukiełka), K. Skrobacz, J. Mika, S. Stybak - K. Wolanin, P. Wróbel,                                          W. Kwiatkowski,  P. Stefaniak, A. Żak (K. Kozieł), - K. Ottawa (A. Celej)

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska - Zatorzanka Zator 1:1 (1:0)