Lider z problemami

W sobotę 7 października o godz. 15:00 nasza drużyna podejmowała na własnym stadionie lidera z Jawiszowic. Nasza ekipa po problemach kadrowych wywalczyła dobry wynik 2:4, lecz jest to kolejny mecz bez punktów.

Mecz zaczął się od od ataków drużyny z Jawiszowic, lecz to Gospodarze objęli prowadzenie, po jednej z kontr na listę strzelców zapisał się Artur Żak. Do końca pierwszej połowy to był jedynie popis Gości co spowodowało, że pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:4. W drugiej połowie nadal atakowali Goście z Jawiszowic, lecz po kontrze to Zatorzanie zmniejszyli wymiar kary do 2:4. Mecz zakończył się takim wynikiem.

Zatorzanka: F. Lichański - P. Stefaniak, S. Stybak, K. Skrobacz, K. Kozieł - K. Wolanin, P. Wróbel ( P. Leszczyński ), W. Kwiatkowski, A. Celej, A. Żak - K. Ottawa ( K. Michałek ).

Zatorzanka Zator - LKS Jawiszowice 2:4 ( 1:4 )