Bez punktów

Bez punktów

W Niedzielę 01.10 drużyna Zatorzanki podejmowała na wyjeździe drużynę Tempo Białka. Po naprawdę dobrej grze naszej drużyny oraz słabym sędziowaniu nasza ekipa poległa 2:1

Nasi Zawodnicy zaczęli naprawdę nieźle i mieli kilka dogodnych sytuacji. Jednak po kontrze zawodnik z Białki stanął sam na sam z naszym bramkarzem. Napastnik padł w polu karnym, sędzia tego spotkania wskazał na wapno. Na dwa razy pokonał naszego bramkarza. W drugiej połowie podnieśli wynik na 2:0. Bramkę Honorową po pięknym uderzeniu z połowy boiska strzelił do pustej bramki P. Stefaniak. Mecz nie uległ już zmianie wyniku.

Zatorzanka: F. Lichański - A. Stanek, K. Kukiełka, K. Skrobacz, K. Czapiewski - J. Mika, P. Leszczyński, P. Wróbel ( K. Wolanin ), A. Żak ( K. Kozieł ), P. Stefaniak - K. Ottawa ( A. Celej ).

Tempo Białka - Zatorzanka Zator 2:1 (1:0)