Pierwsza Wygrana w Sezonie.

W Czwartek 28.09 Drużyna Zatorzanki podejmowała na własnym obiekcie drużynę z Gromca. Po naprawdę zaciekłej walce wygrała pierwszy mecz w sezonie 2:1.

Po kilku zmianach w pierwszym składzie drużyna z Zatora wyszła na boisko w naprawdę bojowych nastrojach i mimo porażki z minionego tygodnia chcieli wyrwać punkty wyżej pozycjonowanej drużynie Gości. Mecz zaczął się od licznych sytuacji, po jednej z nich podanie S. Stybaka na bramkę zamienił P. Stefaniak. Zatorzanie dalej atakowali, lecz mimo licznych sytuacji nie zdobyli kolejnej bramki. Jak to mówi stare porzekadło niewykorzystane sytuację lubią się mścić i to drużyna Gromca, która przejęła kontrole nad meczem od 30 minuty, w drugiej połowie strzeliła bramkę wyrównującą. Gospodarze wciąż pełni żądzy pierwszej wygranej atakowali i drugim trafieniem popisał się P. Stefaniak. Wynik nie uległ zmianie, a drużyna Gospodarzy zaliczyła pierwszą w tym sezonie wygraną.

Chciałbym podziękować wszystkim fanom Zatorskiej drużyny, że pomimo słabego początku wciąż chętnie przychodzą dopingować naszą drużynę i liczę na to ze w kolejnych spotkaniach również będziecie mieli powody do radości.

Zatorzanka: Flejtuch– Stybak ( A. Żak ), Skrobacz, Kukiełka, K. Czapiewski ( Stanek ) – J. Mika , Leszczyński, P. Wróbel ( K. Kozieł ) – Stefaniak. A. Celej ( Kwiatkowski ) - Ottawa ( K. Wolanin )

Zatorzanka Zator - Nadwiślaniń Gromiec 2:1 ( 1:0 )