Mikołajki w Zatorze

Kolejne Turnieje Mikołajkowe organizowane przez Zatorzankę
Zarząd LKS „Zatorzanka” Zator zorganizował kolejne dwa turnieje mikołajkowe tym razem dla Żaków/rocznik 2010 i młodsi/ oraz Orlików /rocznik 2008 i młodsi/
W dniu 16 grudnia na hali sportowej przy Szkole w Zatorze od samego rana rywalizowali zawodnicy z grupy Żaków. W turnieju pod patronatem Prezes Banku Spółdzielczego w Zatorze uczestniczyły dwie drużyny Zatorzanki oraz zaproszone zespoły Cracovi ,Polanki Wielkiej oraz dwie drużyny z Alwerni. Gra w turnieju odbywała się z bardzo dużym zaangażowanie ze strony najmłodszych zawodników, którzy od niedawna zaczęli swoja przygodę z piłką nożną. Na trybunach zasiadło wielu rodziców oklaskujących dobre widowisko .W zawodach rewelacyjnie pokazała się drużyna Zatorzanki II w której zawodnicy to chłopcy urodzeni w roku 2011, ale mimo młodszego wieku pokonali wszystkich uczestników i zdecydowanie wygrali zawody, a kolejne miejsca zajęła Cracovia i MKS Triumf Alwernia I. Wszyscy uczestnicy otrzymali mikołajkowe paczki ze słodyczami oraz medale. Kolejność po zawodach:

1.Zatorzanka II
2.Cracovia
3.MKS Triumf Alwernia I
4.Zatorzanka II
5.MKS Triumf Alwernia II
6.LKS Strumień Polanka Wielka

W tym samym dniu od południa rywalizację w turnieju pod patronatem Burmistrza Zatora rozpoczęli Orlicy /zawodnicy z rocznika 2008 i młodsi/.W rozgrywkach wzięło udział pięć zespołów Zatorzanka, Roczyny, Skawa Podolsze, Palczowice oraz Astra Spytkowice. Poziom i zaangażowanie zawodników był wysoki ,w każdej z drużyn można było zobaczyć chłopców ,którzy już posiadają bardzo dobre umiejętności gry w piłkę nożna. W turnieju ponownie zwyciężyła drużyna Zatorzanki , a kolejne miejsca zajęły LKS Palczowice i LKS Burza Roczyny. Na zakończenie zawodów zawodnicy otrzymali medale i paczki mikołajkowe. Kolejność po zawodach:

1.Zatorzanka
2.Palczowice