Młodzież Zatorzanki kompletuje kolejne zwycięstwa i sukcesy.

Już dwie kolejki przed zakończeniem ligi okręgowej Juniorzy Starsi Zatorzanki zostali mistrzami Ligi. Zwycięstwo w meczu „na szczycie” z drużyną z Chrzanowa 2-0 przypieczętowało mistrzostwo i jest przepustką do ligi wojewódzkiej juniorów, w której zawodnicy z Zatora występowali dwa sezony wcześniej. Cały sezon był bardzo dobry w wykonaniu drużyny, która ma duży potencjał.

Trampkarze Zatorzanki również świetnie radzą sobie w lidze okręgowej ,gdzie zajmują drugie miejsce, ale zwycięstwo w ostatnim meczu z prowadzącą Sołą Oświęcim pozwala im walczyć do końca o mistrzostwo ligi. Trampkarze rozpoczęli też rozgrywki turnieju „Piłkarska Kadra Czeka” ,gdzie w Bulowicach w turnieju powiatowym nie mieli sobie równych i pewnie zwyciężyli. W dniu 5 czerwca na obiektach Zatorzanki w Zatorze został rozegrany Turniej Rejonowy Małopolski Zachodniej „Piłkarska Kadra czeka” organizowany przez Powiatowe Zrzeszenie LZS . W turnieju miały wziąć udział mistrzowie powiatów z Małopolski Zachodniej ,wstawiły się jednak trzy drużyny. Zatorzanka zwyciężyła w tym turnieju ,a przeciwnikami byli zawodnicy Naroża Juszczyn(3-0) oraz Orbity Bukowno (2-0).Zwycięstwo z Orbitą było rewanżem za poprzedni rok, w którym zawodnicy z Bukowna zwyciężyli i doszli do finałów ogólnopolskich ,gdzie w Zamościu zajęli 3 miejsce. Trampkarze Zatorzanki awansowali po do turnieju wojewódzkiego, który rozegrany będzie w Krakowie Swoszowicach.

Młodzicy Zatorzanki również bardzo dobrze radzą sobie w lidze powiatowej, gdzie ustępują miejsca tylko Unii Oświęcim. Podobnie jak trampkarze Młodzicy zwyciężyli w turnieju” Mała piłkarska kadra czeka” w Osieku i zagrają już 12 czerwca w turnieju rejonowym Małopolski Zachodniej.

Orliki występują na turniejach ,które rozgrywane są na sztucznej murawie na orlikach, zawodnicy tej grupy to dwie drużyny, które radzą sobie dobrze w swoich grupach, a w ostatnim turnieju w Palczowicach pewnie zwyciężyli.

Skrzaty Zatorzanki pilnie trenują i jeszcze z większym zaangażowaniem uczestniczą w turniejach. Wszystkie spotkanie naszej najmłodszej drużyny są pełne radości i optymizmu ,a jakość piłkarska prezentowana przez zawodników rewelacyjna. W turniejach w których brali udział całkowicie dominowali na boiskach. Zarząd klubu zorganizował dla tej drużyny kilka sparingowych spotkań między innymi ze szkółką piłkarską z Brzeźnicy oraz ze szkółką piłkarską Ruchu Chorzów. Szczególnie wyjazd Busem do Chorzowa z rodzicami na to spotkanie był dużym przeżyciem dla chłopców , a zdecydowane zwycięstwo jeszcze większą radością dla rodziców.