Wyjazd bez Punktów

W sobotę 9 czerwca o godzinie 11:00, Zatorzanie zmierzyli się z drużyną LKS Garbarz Zembrzyce. Temperatura była bardzo wysoka co widocznie sprawiało problem dla obu drużyn.

Pierwsza połowa zaczęła się od wybadania przez obie drużyny przeciwnika. Widać było, że żadna drużyna nie chciała się odsłonić. Po pierwszym kontrataku, Zatorzanie stworzyli sobie wyśmienitą okazję, której nie zmarnował K. Michałek i szybko zmienił się wynik na 0:1. Gospodarze widocznie rozgoryczeni po stracie bramki, ruszyli odrabiać straty. W konsekwencji udało im się wywalczyć rzut karny, a napastnik z Garbarza pewnym strzałem zdobył bramkę na 1:1.

Na drugą połowę zawodnicy Zatorzanki wyszli nieco ospali co wykorzystali Gospodarze i po błędzie obrońcy zdobyli bramkę na 2:1. Chwilę później sędzia tego spotkania podyktował drugą jedenastkę dla Garbarza i ten sam strzelec co przy pierwszej bramce, nie dał szans naszemu bramkarzowi i ustalił wynik spotkania na 3:1. Zawodnicy Zatorzanki mieli jeszcze w drugiej połowie kilka stu procentowych sytuacji, ale niestety nie udało się ich zamienić na bramki.

LKS Zatorzanka Zator: F. Lichański - S. Stybak, J. Mika, P. Pindel, K. Kukiełka - K. Wolanin, R. Makuch, W. Kwiatkowski (K. Piela), P. Stefaniak, A. Stanek - K. Michałek (A. Celej)

LKS Garbarz Zembrzyce - LKS Zatorzanka Zator 3:1 (1:1)