Wszystkie drużyny młodzieżowe Zatorzanki rozegrały już swoje mecze
Żaki/rocznik 2008 i mł/ rozegrali turniej na Orliku w Przeciszowie ,grając ze zmiennym szczęściem wygrywając dwa spotkania i dwa przegrywając.
Orliki/rocznik 2006 i mł/ rozegrali turniej na Orliku w najmocniejszej grupie w Oświęcimiu, spisali się dobrze również wygrywając w dwóch i przegrywając w dwóch spotkaniach.W kolejnym terminie tj. 18.09 nasze Orliki rozegrają kolejne turnieje w Oświęcimiu zaprezentuję się Zatorzanka I,a w Palczowicach na Orliku Zatorzanka II
Młodziki rozegrali dwa spotkania w Lidze Powiatowej łatwo zwyciężając z Iskrą Brzezinka 6-0 i rozgromili Zaborzanką Zaborze 14-1 i wraz z drużyną z Osieka prowadzą w Tabeli. W niedziele Młodziki rozegrają turniej Powiatowy Zrzeszenia LZS w Osieku i liczymy na ich dobry występ.
Trampkarze graja na co dzień w I lidze Okręgowej Małopolski Zachodniej. W pierwszym spotkaniu bo dobrej grze musieli uznać wyższość kolegów z Chełmka 1-2, a w drugim również przegrali z sąsiadami Astrą Spytkowice 1-4.Nasi trampkarze w kolejnych spotkania na pewno przyniosą nam jeszcze sporo radości bo maja duży potencjał piłkarski.Trampkarze oprócz ligi rozegrają 25 .09 turniej powiatowy Zrzeszenia LZS w Gorzowie, gdzie liczymy na zwycięstwo naszych zawodników.
Juniorzy grają w lidze Wojewódzkiej. Małopolska Liga Juniorów po raz pierwszy liczy aż 20 drużyn, które graja w dwóch grupach. W grupie drugiej,która przez wszystkich trenerów uważana jest za silniejszą występuje Zatorzanka. Mecze naszej drużyny stoją na wysokim poziomie. Z wymagającymi przeciwnikami nasi zawodnicy starają się walczyć jak tylko mogą. Udało się zwyciężyć w Proszowicach z dużo większym ośrodkiem sportu jak Zator i to bardzo cieszy, w pozostałych spotkaniach zabrakło skuteczności i doświadczenia .