Zadanie wykonane! Iskra-Zatorzanka 2:7

W sobotnie popołudnie drużyna Zatorzanki udała się do Brzezinki gdzie rozegrała I rundę pucharu Polski.Zatorzanie od początku zdominowali plac gry i stwarzali sobie dogodne sytuacje.Dwie pierwsza bramki dla naszego zespołu zdobyli nowe nabytki klubu czyli Patryk Stefaniak i Kamil Ottawa.Trzeci gol to bramka samobójcza po sporym zamieszaniu z rzutu rożnego,w 54 minucie spotkania po zagraniu ręka sędzia wskazał na wapno a karnego na bramkę zamienił Patryk Stefaniak.Dwie kolejne bramki dla naszego zespołu zdobył Kamil Michałek który był bardzo skuteczny w meczach kontrolnych oby miało to przełożenie na mecze ligowe.Ostatnia bramka to piękny rajd prawą strona Damiana Makucha który idealnie wyłożył piłkę do wbiegającego Wojciecha Zielińskiego któremu pozostało wpakować piłkę do pustej bramki.Wysokie zwycięstwo i awans do kolejnej rundy to był cel dzisiejszego dnia który został zrealizowany.W drugiej rundzie Zatorzanka Zator spotka się już 10 sierpnia na własnym boisku z Sołą Oświęcim II przypomnijmy że jeszcze niedawno graliśmy sparing z Solarzami który zakończył się wynikiem 4:3 dla naszych zawodników.Zapowiada się ciekawe spotkanie na który już gorąco zapraszamy!

POZOSTAŁE WYNIKI I RUNDY

Pogórze Gierałtowice-LKSJawiszowice 1:8

Korona Harmęże-LKS Gorzów 3:1

Orzeł Witkowice-Zgoda Malec 6:5