Zwycięstwo młodzików w turnieju

Młodziki Zatorzanki Najlepsi w Powiecie

W dniu 02.08.2016 r. w Osieku odbył się finałowy turniej młodzików „Wakacje z Piłką Nożną”. Mecze rozgrywano 2x 10 minut na boisku o wymiarach 60x30 m na którym występował po sześciu zawodników . W rozgrywkach wzięło udział 6 zespołów ,którzy wcześniej zajęli dwa pierwsze miejsca w turniejach Gminnych. Gminę Zator reprezentowała tylko Zatorzanka, a druga w turnieju Gminnym Skawa Podolsze nie zdołała zebrać składu i w zastępstwie wystąpiła drużyna z Osieka. Zespoły podzielono na dwie grupy I grupa-Zatorzanka , Jawiszowice i Sygnał Włosienica. II grupa-Niwa Nowa Wieś, Brzezina Osiek i Strumień Polanka Wielka.

Podopieczni trenera Marcina Folgi rozpoczęli zawody od wysokiego zwycięstwa z Sygnałem Włosienica 8-0, w kolejnym rozpędzeni zawodnicy z Zatora po fantastycznych akcjach rozbili Jawiszowice 10-0 . W półfinale Zatorzanka spotkała się z gospodarzami turnieju Brzezina Osiek i nie dała zbyt wiele pograć gospodarzom o czym świadczy wynik 9-0. W drugim półfinale Nowa Wieś zwyciężyła z Włosienicą 3-0. W finale Zatorzanka spotkała się wiec z Niwa Nowa Wieś. Cały mecz toczył się pod dyktando młodzików z Zatora i pewne zwycięstwo 3-0.

Pewne zwycięstwo Zatorzanki w turnieju, wszystkie mecze wygrane znakomity bilans bramkowy 29-0 i statuetka dla najlepszego strzelca z Zatorzanki Dawida Wądrzyk- 11 bramek

bramki

1. ZATORZANKA ZATOR 29-0
  2. Niwa Nowa Wieś 6-5