Zatorzanka na piątkę z Zaborzem !!!

Początek spotkania z Zaborzem to dominacja wyżej notowanego zespołu Zatorzanki i próba strzelenia bramki już na samym początku spotkania.Po kwadransie gry na tablicy wyników widniało już 1:0 dla gospodarzy piłkę na połowie rywala zastawił Michałek i prostopadłym podaniem uruchomił Ottawe a ten nie miał najmniejszych kłopotów z pokonaniem bramkarza Zaborzanki.Kolejne minuty to walka w środku pola i nie wykorzystana sytuacja Michałka po strzale głową,w 40 minucie spotkania Czapiewski dobrym podaniem uruchomił na lewej stronię Żaka ten wygrał pojedynek szybkościowy ale został wycięty na 8 metrze a sędzia nie zawahał się i wskazał na rzut karny którego pewnie na bramkę zamienił Baluś.W 41 minucie po rzucie rożnym dobrze główkował Skrobacz ale nie zdołał pokonać bramkarza przyjezdnych.W końcówce pierwszej połowy swoją sytuacje miał również Makuch który wpadł w pole karne ale nie zdecydował się na strzał w konsekwencji czego stracił piłkę.Na drugą połowę zawodnicy z Zatorzanki wyszli bardziej zdeterminowani i dążyli do strzelenia kolejnej bramki aby nie było nerwowych sytuacji w końcówce spotkania.54 minuta spotkania to dobra akcji duetu Makuch-Żak po dośrodkowaniu drugiego z nich najlepiej w polu karnych zachował się Michałek i strzałem głową podwyższył wynik spotkania na 3:0.Zaborzanka walczyła ale nie miała zbyt wielu sytuacji najgroźniejsza z nich miała miejsce w 63 minucie meczu ale po rzucie wolnym z 25 metra między słupkami dobrze interweniował Flejtuch.67 minuta boiskowej rywalizacji i Zator prowadzi już 4:0 indywidualną akcje przeprowadził na prawej stronie Stefaniak i wyłożył piłkę Ottawie a ten mierzonym strzałem wewnętrzną częścią stopy podwyższył wynik.Gospodarze mogli prowadzić chwilę później już 5:0 ale swoją okazję zmarnował Żak po prostopadłym podaniu od K.Wolanina.W końcówce spotkania zatorzanie zdobyli piątą bramkę na 18 metrze został sfaulowany K.Wolanin a z rzutu wolnego idealnie przymierzył Makuch ustalając wynik spotkania.Zatorzanka wygrała to spotkanie zasłużenie nie był to dzień zawodników z Zaborza którym nie można odmówić ambicji.Gratulacje dla całego zespołu za wygranie 4 meczu z rzędu a w szczególności dla formacji obrony i bramkarza bo jak dotąd Zatorzanka straciła tylko 1 bramkę w wyjazdowej konfrontacji z Hejnałem Kęty.Już w następną niedziele czeka nas rywalizacja z Malcem,a za dwa tygodnie dojdzie do derbów gminy gdzie Zator na własnym boisku zmierzy się z Podolszem,już dziś na te spotkania gorąco zapraszamy kibiców którzy tak licznie przybyli na spotkanie z Zaborzanką.

Skład:Flejtuch,Czapiewski(80.Mika),Baluś,Skrobacz,P.Wolanin(75.Guzdek),Stefaniak,Leszczyński(82.K.Wolanin),Makuch,Żak,Ottawa(70.Zieliński),Michałek

• Zatorzanka Zator-Zaborzanka Zaborze 5:0(2:0