Proszowice zdobyte!!! (Juniorzy)

W 5 kolejce Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych nasi juniorzy udali się do Proszowic gdzie zmierzyli się z Mks'em Nową Proszowianką.Proszowice to miasto powiatowe miejscowi zawodnicy mają tam świetne warunki do rozwoju i treningu posiadają ładny obiekt i halę sportową z basenem,nasi juniorzy takich warunków mogą doznać jedynie na obozach piłkarskich organizowanych przez klub.Pierwsza połowa spotkania była dość wyrównana z lekką przewagą Proszowianki którą udokumentowali bramką nasi zawodnicy do szatni schodzili przegrywając 1:0.Druga połowa to świetna gra naszych zawodników którzy byli bardzo zmotywowani i chcieli w końcu zaznać zdobyczy punktowych.Najpierw w 47 minucie z rzutu wolnego nadzieję dał Matusyk.Juniorzy Zatorzanki poszli za ciosem i w 60 minucie meczu Rybarczyk umiejętnie się obrócił i strzałem po długim rogu zaskoczył bramkarza gospodarzy.Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Zatora.Jest to pierwsza wygrana w MLJS,liczymy że doszło do przebudzenia naszej młodzieży i że w następnym spotkaniu również będą górą.A to może nastąpić już w najbliższą niedziele na stadionie Zatorzanki przy ulicy Parkowej 4 o godzinie 13:00 ZAPRASZAMY!!!

MKS Nowa Proszowianka-Lks Zatorzanka Zator 1-2(1-0)