Zatorzanka ulega Żarką

W Sobotę 26 sierpnia o godz. 17:00 Zatorzanka Zator podejmowała na swoim obiekcie drużynę LKS Żarki.

Mecz zaczął się obiecująco dla Gospodarzy lecz z minuty na minute to goście po błędach Zatorzan zaczęli stwarzać sobie sytuacje pod bramką Krzystofa Flejtucha. Przed końcem pierwszej połowy po strzale z 16-stego metra został trafiony w rękę Wojciech Kwiatkowski i sędzia tego spotkania pokazał na ,,wapno". Pewnym uderzeniem zawodnik Gości zdobył bramkę oszukując naszego bramkarza który rzucił się w drugi róg bramki. Druga połowa zaczęła się od błędu naszego kapitana a zawodnik drużyny Gości w sytuacji sam na sam z bramkarzem pewnie wykończył tą sytuację. Zatorzanie mieli w końcówce spotkania jeszcze kilka 100% sytuacji oraz rzut karny lecz wynik spotkania nie uległ zmianie.

Zatorzanka: Flejtuch– Mika , Kukiełka, Czapiewski, Stanek– K. Wolanin, Leszczyński, Kwiatkowski (Piela) – Stefaniak, A. Celej (Kozieł) - Wróbel

Zatorzanka Zator - LKS Żarki 0:2 (0:1)