kolejna kolejka bez punktów

W Środę 30 sierpnia Zatorzanka po słabym spotkaniu przegrała na własnym boisku 1:3 z drużyną z Juszczyna.

W Sobotę 2 września Zatorzanie podejmowali na wyjeździe drużynę Chełmka. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 Dla Gospodarzy tego spotkania. Zawodnicy z Chełmka przez cały czas mocno nacierali co sprawiało nie lada problemy pod bramką Krzysztofa Flejtucha, lecz bardzo dobrze dysponowany bramkarz Gości parował piłki to na poprzeczkę to na słupek.

Jednak Szczęście się skończyło i po dwóch dobrych dośrodkowaniach mieliśmy już 2:1 dla Gospodarzy. Nasi zawodnicy walczyli do końca o zmianę wyniku, lecz na marne.

Zatorzanka: Flejtuch– Mika , Skrobacz, Czapiewski (Stybak), Rybarczyk– K. Wolanin, Leszczyński, Kwiatkowski – Stefaniak, A. Celej  - Wróbel (Kozieł)

KS Chełmek - Zatorzanka Zator 2:1 (0:1)